Siva

SPA viesnīca, Viesnīca - Jūrmala, Rīgas rajons

Viesnīca, SPA viensīca – Siva

Dubultu prospekts 71, Jūrmala, Jaundubulti, LV-2015

www.hotel-sic.lv
[email protected]
+371 67767045

Klientiem piedāvājam saņemt dažādas procedūras un izbaudīt dabiskos ārstnieciskos faktorus – priežu meža skuju aromāta harmoniju, kvarca smilšu pludmales skaistumu un dabisko Ķemeru dūņu dziedinošo spēku.
Mūsu viesnīcas numuri iekārtoti dažādām gaumēm – gan vienvietīgi, gan divvietīgi, piedāvājam arī divistabu numurus. Aicinām Jūs izbaudīt pilnu atveseļošanās kūri vai arī vienkārši izmantot iespēju palikt mūsu viesnīcā pie jūras.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra piedāvā atveseļošanās kūri, mierīgu un veselīgu atpūtu, veselības uzlabošanas iespējas, kā arī iespēju palikt mūsu viesnīcā pie jūras.
Pie mums piedāvājumā ir plaša ūdens procedūru izvēle – ārstnieciskās vannas, dušas, peldēšana, zemūdens masāža, ārstnieciskā vingrošana un ūdens aerobikas nodarbības baseinā. Piedāvājumā masāža, kā arī ārstnieciskās aplikācijas izmantojot dūņas, kalnu vasku, mālus vai parafīnu. Pieejams arī fizikālās terapijas kabinets un fizioterapijas nodarbības. Mūsu ārsti un speciālisti, balstoties uz ilggadēju pieredzi un pastāvīgi papildinātām zināšanām, ieteiks Jums vispiemērotāko veselības uzlabošanas un atpūtas programmu.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.