Baltic beach hotel

SPA viesnīca, Viesnīca - Jūrmala, Rīgas rajons

SPA viesnīca “Baltic Beach Hotel”

Jūras iela 23/25, Jūrmala, Majori, LV-2015

www.balticbeach.lv
[email protected]
+371 67771400

Tikai pāris minūšu gājienā no Jūrmalas centrālās ielas atrodas miera un labsajūtas oāze pašā jūras krastā ar nosaukumu “Baltic Beach Hotel” – vadošā viesnīca “Baltic Hotel Group” tiklā.
SPA viesnīca “Baltic Beach Hotel” ir ideāli piemērota gan ģimeniskai atpūtai, gan produktīvam darbam.
Viesnīcas atrašanās kāpu zonā garantēs Jums saldu un netraucētu miegu. Mājīgajos 165 viesnīcas numuros ar skatu uz jūru un 2 apartamentos dārza mājā Jūs lieliski iemigsiet. Bet Baltijā lielākā sertificētā SPA centra vairāk kā 400 sevis kopšanas rituālos noteikti atklāsiet savu skaistuma un veselības recepti.
“Baltic Beach Hotel” ir īstā vieta kāzu, konferenču, banketu un saviesīgu pasākumu rīkošanai. Mēs parūpēsimies, lai viss norisinātos lieliski. 10 konferenču un banketu zālēs, izsmalcinātajos Eiropas un itāļu virtuves restorānos, bāros, kafejnīcās un vasaras terasēs ir iespējams apkalpot vairākus simtus viesu vienlaicīgi.
Pēc produktīvas darba dienas pilnvērtīga atpūta ūdens relaksācijas zonās un baseinos ar jūras ūdeni Jums atgriezīs spēkus jaunu mērķu sasniegšanai.
Pārliecinieties, ka dienai ir cita garša, kad pamostaties ar saullēktu jūras krastā un ieelpojat svaigo priežu meža aromātu, pastaigājoties pa smilšaino liedagu!

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.