Raibie logi

Konferenču telpas, Viesnīca - Ventspils, Ventspils rajons, Kurzeme

Viesnīca “Raibie logi”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Ventspils rajons
Ventspils
Lielais prospekts 61
Kontakti
www.raibielogi.lv
[email protected]
+ 371 29142327

Viesnīca “Raibie logi” atrodas Ventspils pilsētas centrālajā daļā, uz galvenās ielas – Lielā prospekta, pavisam netālu no pilsētas administratīvā centra un tūristu iecienītākajiem sporta, atpūtas, kultūras un izklaides objektiem. Tuvumā ir arī Ventspils pilsētas galvenie iepirkšanās centri. Viesnīcā labi un ērti jutīsies ne tikai tūristi, kas izbauda brīvdienas vai atvaļinājuma laiku, bet arī darījumu cilvēki, kuriem pēc darba dienas nepieciešams atpūsties mājīgi iekārtotos numuriņos.

Viesnīcā “Raibie logi” viesiem piedāvājam labiekārtotus numurus – ar dušu, WC, TV un bezmaksas interneta pieslēgumu. Brokastis ir iekļautas cenā. Auto iespejams novietot viesnīcas iekšpagalmā.

Ventspils ir Baltijs jūras ostas pilsēta, kas bagāta ar dažādām izklaides un atpūtas iespējām. Lasiet par to nākamajās mūsu mājas lapas sadaļās.

Viesiem piedāvājam naktsmītnes 12 numuros:

Vienvietīgos, divvietīgos, vienā trīsvietīgā un vienā četrvietīgā (ar 2 istabām) numurā.
9 numuri ir ar WC, dušu, TV un interneta pieslēgumu.
3 divvietīgajiem numuriem ir kopīga virtuve un atpūtas telpa ar TV, kā arī kopīga WC un dušas telpa. Interneta pieslēgumu ir katrā no šiem numuriem.
Numuri ir piemēroti ģimenēm ar bērniem. Ir mazuļu gultas.
Viens no viesnīcas numuriem ir piemērots viesu ar kustības traucējumiem uzņemšanai.
Brokastis ir iekļautas numuru cenā.
Ir telpa nelieliem pasākumiem – semināriem un svinībām līdz 20 personām. Auto stāvvieta ir viesnīcas iekšpagalmā. Piedāvājam arī velosipēdu nomu.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.