Jūras brīze

Viesnīca - Ventspils, Ventspils rajons, Kurzeme

Viesnīca “Jūras brīze”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Ventspils rajons
Ventspils
Vasarnīcu iela 34
Kontakti
www.hoteljurasbrize.lv
[email protected]
+ 371 63622524
63622523

Viesnīca “Jūras brīze” ir neliela, mājīga un mūsdienīgā stilā iekārtota viesnīca. Tā atrodas klusā pilsētas centrā, 5 minūšu gājienā no pilsētas pludmales un ūdens atrakciju parka, iepretim bērnu pilsētiņai, kā arī netālu no citām, ventspilnieku un pilsētas viesu iecienītām, atpūtas vietām.

Viesnīca “Jūras brīze” piedāvā plašus un mūsdienīgus, dažādām kategorijām atbilstošus viesnīcas numurus (kopumā 36 gultasvietas), kas būs lieliski piemēroti ģimenes atpūtai, tūristu izmitināšanai, kā arī darījumu cilvēkiem.

Tas, ka mūsu viesnīca ir neliela (13 numuri), ļauj radīt mājīgu atmosfēru – gluži kā pašu mājās, un veltīt katram viesim maksimālu uzmanību. Viesnīcas draudzīgais personāls pacentīsies izpildīt visas mūsu viesu vēlmes

Viesnīca ir jauna, komfortabla un mājīga vieta, kas atrodas klusajā pilsētas centrā, 400m attālumā no pludmales un akvaparka, 40m no “Bērnu pilsētiņas”. Viesnīcas “Jūras brīze” numuri aprīkoti ar satelīttelevīziju, WC, dušu, elektrisko tējkannu, dažos ir arī ledusskapis. Blakus viesnīcas izejai atrodas sabiedriskā transporta pietura. Viesnīcā ir bezmaksas autostāvvieta un mājīga kafejnīca. Bērniem līdz 6 g. v. uzturēšanās viesnīcā bez maksas.

Cenas: Ls 20 (1-vietīgs); Ls 32-35 (divvietīgs); Ls 40 (trīsvietīgs); Ls 42 (ģimenes numurs)

Vietu skaits: 29

Viesnīcā ir mājīga kafejnīca un pie viesnīcas ir bezmaksas autostāvvieta.Viesnīca “Jūras brīze” atrodas 5 – 7 minūšu brauciena attālumā no autoostas un prāmju termināļa

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.