Meldernieki

Brīvdienu māja, Pirts - Jelgavas rajons, Zemgale

“Meldernieki” – brīvdienu māja

“Meldernieki” > Seces pag. > Jaunjelgavas nov. > Zemgales reģ.

www.meldernieki.lv
[email protected]
+371 26440696

Lauku klusums un neskarta daba, plaša teritorija un mājīgas ēkas, visas ērtības kvalitatīvai atpūtai un labiekārtotai sadzīvei – ģimenei, mazai kompānijai vai divvientulībai, atpūtai prom no kaimiņiem un svešām acīm.

Senatnīga lauku viensēta ar jaunuzceltu vecmodīga stila dzīvojamo māju, pirti un dīķi. Divas guļamistabas ar elegantu interjeru, restaurētām mēbelēm, ērtām divguļamām gultām, katrā atsevišķa vannas istaba. Viesistaba ar kamīnu, satelīttelevīzija un internets, virtuve ar modernu aprīkojumu, pieejamie vietējie lauku produkti. Lauku pirts ar pirtsslotām senā laukakmeņu ēkā.

„Meldernieki” atrodas teiksmainajā Sēlijas zemē, netālu no Staburaga, apkārtnē pieejami dažādi dabas un kultūrvēsturisko ekskursiju maršruti, zirgu izjādes, makšķerēšana un medības. Ceļošanai ātri sasniedzama gan Zemgale, gan Vidzeme, gan Latgale.

Cenās bez papildus maksas iekļauts viss labai atpūtai vajadzīgais – gultasveļa, dvieļi, dažādi sadzīves piederumi, malka kamīnam un pirtij, velosipēdu un citu sporta piederumu noma, grils, pirtsslotas, utt.

Braucot pa Aizkraukles-Jēkabpils šoseju Daugavas kreisajā krastā no Rīgas puses, 9 kilometrus aiz Aizkraukles pagrieziena, pirms Seces ciemata- krustojumā, kur redzama arī norāde „Brīvdienu māja Meldernieki”, jāgriežas pa labi pie norādes „Purviņi 6”. Tad jābrauc pa lauku ceļu divarpus kilometri, tur labajā pusē pļavas malā būs mājas zīme „Meldernieki”, pie tās jāgriežas pa labi un tālumā jau redzamas „Meldernieku” ēkas.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.