Jūrasdzeņi

Brīvdienu māja, Kempings, Pirts, Telts vietas, Viesu nams - Limbažu rajons, Vidzeme

Apartamenti, kempings, pirts – JūrasDzeņi

Latvija, Salacgrīvas novads,
Liepupes pagasts, Tūja, “Jūrasdzeņi”
LV-4022

www.jurasdzeni.lv
[email protected]
26550574
29410424

Kempings „Jūrasdzeņi” atrodas Baltijas jūras piekrastē, kur uz ziemeļiem no Zaķupes ietekas jūrā sākas dabas liegums “Vidzemes akmeņainā jūrmala”. Šo vietu kempinga apmeklētāji iesaukuši par „Tūjas peldvietu”, kaut arī oficiāli kempings ar šādu nosaukumu nav reģistrēts. Kā raksturīgākai šīs vietas objekts ir senais akmens mols un stāvlaukums pie pašas pludmales.

Labprāt mierīgas atpūtas cienītājiem piedāvājam iespēju atpūsties divos labiekārtotos apartamentos – lielajā un mazajā. Sīkāka informācija pieejama spiežot uz izvēlētā apartamenta nosaukuma.

Izmaksu cenas aprēķināmas “Izmaksu kalkulatorā“,
Telpās (iepriekš piesakot) pieejams bezvadu internets (WiFi)
“Jūrasdzeņu Kafe” var pasūtīt brokastis, pusdienas, vakariņas jeb pat svētku galdu…
Pēc apartamentu rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas, jāveic avansa iemaksa,
Ieiešana telpās plkst. 13.00, telpu atstāšana – nākamās (pēdējās) dienas plkst. 11.00,
Gadījumos, kad uz nākamo dienu nav pieteikušies citi klienti, ir iespēja par dažām stundām uzturēšanās laiku pagarināt (tas pats princips attiecināms uz ienākšanu apartamentos),
Iespējams iznomāt velosipēdus.

Telšu vietas
duša,
“slapjās” tualetes,
kafejnīca,
dzeramais ūdens,
elektrība,
volejbola laukums,
spēļu laukums bērniem,
ugunskuru vietas un NAKTSMIERS.
Teltšu laukumi atrodas apm. 10 līdz 40 metru attālumā no pludmales (uz krasta līnijas). Vienā no telšu laukumiem uzstādītas “slapjās tualetes” un visiem apmeklētājiem ir iespēja no rītiem un vakaros sevi “sakopt” dušas/tualešu mājiņā. Patreiz telšu laukumi vēl nav pilnībā aprīkoti ar soliem/galdiem un ir pieejams to ierobežots skaits. Mašīnas jānovieto tām paredzētās vietās, kas izvietotas blakus telšu laukumiem. Mūsu mērķauditorija ir cilvēki vai ģimenes, kas nakšņošanu teltīs vēlās pavadīt mierīgos apstākļos, tādēļ pēc plkst. 23.00 – NAKTSMIERS (skaidrojums) un teritorija tiek slēgta. Tuvākais veikals un autobusu pietura ~ 500m attālumā. Par transporta līdzekļu atstāšanu kempinga teritorijā uz nakti, jāveic priekšapmaksa par tā novietošanu nākamā dienā.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.