Vizbulītes

Pirts, Viesu nams - Talsu rajons, Kurzeme

Viesu nams, pirts “Vizbulītes”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Talsu rajons
Lībagu pagasts
“Vizbulītes”
Kontakti
www.vizbuliites.lv
+ 371 29343692

Viesu nams “Vizbulītes” atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Talsiem, Talsu pauguraines dabas parka teritorijā. Šeit varat atpūsties gan nelielā kompānijā, gan nosvinēt apaļu jubileju vai sarīkot kāzu svinības. Vasarā aicinām izbaudīt blakus esošā Lejaslāču ezera spirdzinājumu, kas ir viena no tīrākajām un peldēties gribētāju iecienītākajām ūdenskrātuvēm Talsu apkārtnē. Ziemā mūsu viesu nams ir ideāla apmešanās vieta slēpošanas piekritējiem, jo 2 km attālumā atrodas Kamparkalna un Maķīškalna slēpošanas trases. Pēc aktīvi pavadītas dienas atgūt spēkus palīdzēs pirtiņa un vēsais baseina ūdens, kā arī salds miegs netraucētā lauku klusumā.

Pirts jau no neatminamiem laikiem pazīstama kā teicams līdzeklis cilvēka pašsajūtas un darbaspēju atjaunošanai un paaugstināšanai. Esam ļoti centušies, lai pēc mūsu pirts apmeklējuma ikviens apmeklētājs justos atpūties un ar sevi apmierināts.
Pie mums varēsiet relaksēties ar malku kurināmā mitrajā pirtī un pēc kārtīgas izsildīšanās izbaudīt atvēsinošā baseina spirdzinājumu.
Pirts telpas ir pietiekoši plašas palielai kompānijai, tai pašā laikā omulīgi jutīsities arī divatā.

Piedāvājam nelielas, mājīgas istabiņas, kurās apmesties, ja vēlaties kādu dienu pavadīt mūsu apkārtnē. Pie mums arī varēsiet saņemt informāciju par dažādiem pasākumiem un interesantām apskates vietām Kurzemes pusē, ja nepieciešams, varam nodrošināt gida pakalpojumus.
Protams, arī pēc svinībām iesakām atgūt spēkus, pārnakšņojot pie mums, lai otrā rītā spirgti un atpūtušies dotos mājās.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.