Selena

Kempings, Pirts - Rēzeknes rajons, Latgale

Kempings “Selena”

Adrese
Latvija
Latgales reģions
Rēzeknes rajons
Kaunatas pagasts
Astici, LV-4622
Kontakti
+ 371 29179338
+ 371 26554137
[email protected]
www.selenal.lv/kemping/

Kempinga pakalpojumi
Mēs piedāvājam iespēju aizmirst ierastās ikdienas rūpes un baudīt dabu. Svinēt svētkus gan ģimenēs, gan darba kolēģu lokā, gan pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali ārpus pilsētas. Kempings atrodas 300 m attālumā no Rāznas ezera.

Piedāvājumā ir trīs 1.5 stāvu un 1 vienstāvu mājiņas atpūtai līdz 50 personām. Katrā mājiņā aprīkota virtuve: gāzes plīts, galda piederumi 8 personām, ledusskapis, TV.
Pēc vēlēšanās varam piedavāt bērnu gultu (līdz 3 g.).

4-vietīgā mājiņa (bez gultas veļas) – 20Ls/diennaktī (piektd. – svētd.), 15Ls/diennaktī (pirmd. – ceturtd.). Līgo svētkos cena 30Ls/diennaktī, min. 2 diennaktis.
Papildus aprīkojums, kas ietilpst mājiņas maksā: ledusskapis, televizors, gāzes plīts, trauku komplekts 4 personām, 4 pusotrvietīgas gultas ar segām unspilveniem.
8-vietīgā 2-stāvu mājiņa (bez gultas veļas) – 30Ls/diennaktī (piektd. – svētd.), 25Ls/ diennaktī (pirmd. – ceturd.). Līgo svētkos cena 45Ls/diennaktī, min. 2 diennaktis.
8-vietīgā 2-stāvu mājiņa ar nojumi (bez gultas veļas) – 35Ls/diennaktī (piektd. – svētd.), 30Ls/diennaktī (pirmd. – ceturd.). Līgo svētkos cena 50Ls/diennaktī, min. 2 diennaktis
Papildus aprīkojums, kas ietilpst mājiņas maksā: ledusskapis, televizors, gāzes plīts, trauku komplekts 10 personām, pusotrvietīgas gultas un divi guļamie krēsli ar segām unspilveniem, ūdens K blakus mājiņām, kopējā tualete. Pēc nepieciešamības ir bērnu gultiņas.

Koku telšu noma
No gulēšanas apstākļiem atkarīgs, cik labi cilvēks atpūšas, un būtiski tas ir mūsdienās, jo laika gulēšanai tiek atvēlēts arvien mazāk. Tāpēc mēs gribām piedāvāt neaizmirstamas sajūtas pēc gulēšanas koka teltīs uz matračiem, pildītiem ar sienu.

4-vietīgā koka būdiņa ar siena matračiem, ir elektrība un elektriskās kontaktligzas (bez virtuves, bez gultas veļas) – 10Ls/diennaktī.

Pirts noma
Pirts uz 2 stundām – 20Ls

Pirts uz visu vakaru ar banketa zāli un otro stāva atpūtas istabiņām – 70Ls/diennaktī (piektd. – svētd.), 50Ls/diennaktī (pirmd. – ceturtd.). Līgo svētkos 100Ls/diennaktī, min. 2 diennaktis.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.