Villa Jana

Viesnīca - Liepāja, Liepājas rajons, Kurzeme

Viesnīca “Villa Jana”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Liepājas rajons
Liepāja
Ūliha iela 32, LV-3401
Kontakti
+371 28831460
hotel@villajana.lv
www.villajana.lv

Elegantā viesnīca atrodas ēkā, kas celta 1896. gadā. Ēka celta eklektikas stilā un piederēja vācu fabrikantam, kas tai devis nosaukumu par godu savai sievai Janai.
Patlaban „Villa Jana” ir eleganta, mājīga viesnīca, kas atrodas parka zonā, jūras tuvumā. Pēc kapitālā remonta un rekonstrukcijas ēka nav zaudējusi savu sākotnējo izskatu.
Plašas istabas, komfortablas, lielas gultas, pagājušā gadsimta aksesuāri, augstie griesti, lustras, gleznas tas viss atgādinājums par gandrīz gadsimtu tālu senatni.

Viesnīcas numuri
LUKSS
Plašie numuri iekārtoti romantiskā stilā, lielas gultas, augsti griesti. Numuros ir mūsdienīgs iekārtojums: plazmas televizors, seifs, internets, iekšējais telefons, kabeļtelevīzija. Numuros ir duša. Ir izlaižamais dīvāns.

DIVVIETĪGAIS
Biznesa numurs ar divām platām gultām un rakstāmgaldu. Numuros ir mūsdienīgs iekārtojums: plazmas televizors, seifs, internets, iekšējais telefons, kabeļtelevīzija. Numuros ir duša.

VIDĒJĀ KLASE
Neliels, mājīgs numurs mansardā. Numuros ir duša.

VIENVIETĪGAIS
Neliels, mājīgs numurs ar lielu izlaižamo dīvānu (iespējams izvietot divus cilvēkus). Numuros ir mūsdienīgs iekārtojums: plazmas televizors, seifs, internets, iekšējais telefons, kabeļtelevīzija. Numuros ir duša.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.