Uzkalni

Brīvdienu māja, Kempings, Telts vietas - Saulkrastu novads, Vidzeme

Kempings pie Jūras – Brīvdienu māja „Uzkalni”

+371 263-46-047

ginta202@inbox.lv

Izīrējam vasaras mājiņas pie jūras Saulkrastos. 20Ls-35Ls
Kempings pie jūras piedāvā divvietīgās mājiņas un trīsvietīgās ar iespējamām papildus guļvietām 3Ls/dn. Mājiņās ir virtuve, duša ar silto ūdeni, WC, bezvadu internets. Mājiņa ir aprīkota ar virtuves piederumiem, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, elektrisko tējkannu, elektrisko plīti, konvekcijas sildītāju, boileri. Cenā ietilpst gultas veļa, autostāvvieta. Tuvu ir sabiedriskais transports. Ir telts vietas, batuts bērniem, grils pēc vienošanās.

Ir trisvietīga mājiņa ar iespējamu papildus guļvietām 3Ls/dn. Mājiņā ir virtuve, duša ar silto ūdeni, WC, bezvadu internets. Mājiņa ir aprīkota ar virtuves piederumiem, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, elektrisko tējkannu, elektrisko plīti, konvekcijas sildītāju, boileri. Cenā ietilpst gultas veļa, autostāvvieta. Tuvu ir sabiedriskais transports. Ir telts vietas, batuts bērniem, grils pēc vienošanās.

2 recenzijas “Uzkalni

 1. Valerija

  Отдыхали там, все замечательно, море рядом, дом оборудован очень удобно, только одна беда- хозяйка не дружит с гигиеной- домик был не убран, а самое ужасное, что раковина и унитаз были грязными.
  P.S.: Пишу этот комментарий для того, чтоб хозяйка изменила свое отношение к клиентам. :)

  Reply
 2. Anna

  Viss bija ļoti patīkami un ērti. Mājiņa var saukties ne par kempinga māju, bet par īstu māju: ir viss. Jūra ir ļoti tuvu un ir skaistas ainavas. Noteikti ieteiksim mājiņas citiem. Paldies.

  Reply

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.