Trīssaliņas

Kempings, Pirts - Valkas rajons, Vidzeme

Kempings “Trīssaliņas”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Valkas rajons
Grundzāles pagasts
Kontakti
www.trissalinas.lv
trissalinas@inbox.lv
+ 371 29477124

Skaistos pļavu plašumos un ūdens ielokos paveras neaizmirstams skats uz atpūtas un sporta kompleksu “Trīssaliņas”. Nav svarīgi vai tā ir aukstā, baltā ziema; siltā, saulainā vasara; dzestrais, bet savādu izjūtu pilnais pavasaris vai krāsainais rudens. Nozīmīgākais ir sajust un izbaudīt šo gadalaiku, smelties enerģiju, spēku un izjust harmoniju. Cik daba ir skaista!
Komplekss izvietots uz trīs salām, lai ikviens viesis justos neviena netraucēts un varētu baudīt pilnvērtīgu atpūtu. Pie mums labi jutīsies dabas mīļi, jo dzeguzes rīta sveicienu spēs saklausīt ik rītu.
Par katru viesi esam īpaši padomājuši, tādēļ maziem “ķipariem” arī būs interesanti rotaļāties rotaļu biedru sabiedrībā tam speciāli veidotā rotaļu laukumā.
Lai nebūtu visa diena jāpavada viesmīlīgajās kompleksa telpās, esam ierīkojuši sporta laukumus, kā arī piknika vietas, lai arī atpūšoties pie dabas krūts, atpūtas brīdis būtu neaizmirstams!

Uz Pirts saliņas atrodas divstāvīgs guļbūves viesu nams. Pirmā stāvā atrodas kamīnzāle /līdz 40pers./, /TV, karaoke, DVD/, virtuvīte /ledusskapis, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā kanna, trauki/, pirtiņa, WC, duša. No pirts droši var doties atveldzēties ezerā.
Otrā stāvā 4 istabiņas un WC. Trīs istabiņās viena divvietīga gulta un iespējams uzklāt vienu papildvietu /matraci/. Vienā istabiņā divas divvietīgas gultas un arī iespējama viena papildvieta.
Vēl uz Pirts saliņas atrodas divas lapenes, vienā ir arī kamīns. Saliņai pašā viducī- ugunskura vieta. Uz saliņas atrodas arī grils- žāvētava. Saliņas malā gara laipa, no kuras ļoti ērti makšķerēt.
Kad Pirts Saliņa izzināta, droši variet doties pastaigā pa pārējo teritoriju: sauļoties un peldēties pludmalē, braukt ar laivu vai katamarānu, uzspēlēt futbolu, volejbolu vai strītbolu, bērni izdauzīties rotaļu laukumā vai izzināt dabas taku, uzkāpt skatu tornī vai vienkārši baudīt skaisto dabu.

Šī mājiņa atrodas meža maliņā un lieliska vieta divvientulības baudītājiem. Neviena netraucēti varēsiet baudīt sauli un ūdeni pludmalē, no laipiņas ērti makšķerēt, vakarā sasildīties pie ugunskura un grilā pagatavot gardas vakariņas. Mājiņā atrodas viena divvietīga gulta, iespējams uzklāt arī vienu matraci /dzeramais ūdens, ledusskapis un ūdens vārāmā kanna/. WC pie mājiņas, duša otrā pusē ezeram.
Rudenī varēsiet izbaudīt sēņot prieku blakus esošajā birzītē.

Pie mums lieliska un komfortabla atpūta arī ar teltīm. Šajā atpūtas vietā Jūsu ērtībām jauks galds ar soliņiem un ugunskura vieta, bet Jūsu mieru sargās mūsu mazais Rūķītis.
200m attālumā pieejamas WC un dušas.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.