Skultes muiža

Viesu nams - Limbažu rajons, Vidzeme

Viesu nams “Skultes muiža”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Limbažu rajons
Skultes pagasts
“Gailīši”, LV-4025
Kontakti
www.skultesmuiza.lv
skultesmuiza@tvnet.lv
+ 371 29559929

Burvīga atpūtas vieta pārīšiem, darba kolektīviem, 60km braucienā no Rīgas Tallinas virzienā, 6,5 km no Skultes jūrmalas.
Viesu nams ierīkots senās Skultes muižas (celta 1739. gadā) pārvaldnieka ēkā, kas kapitāli atjaunota 2004. gadā ar Eiropas Savienības un Latvijas valsts līdzfinansējumu. Pati muižkunga māja nopostīta 1910. gadā. Tā sākotnēji piederējusi Rīgas birģermeistaram baronam fon Šulcenam.
Skultes Muiža ir kultūrvēsturisks objekts, kas ir Latvijas Piļu Un Muižu Asociācijas biedrs.
Muižas teritorijā ir milzīgs sens parks ar 100gadīgiem kokiem, skaists kanāls ar romantisku tiltiņu, plašs zālājs sporta un atpūtas pasākumiem, telšu, ugunskura vieta, volejbola laukums, ērta mašīnu novietošana.
Viesu nams – ideāla vieta kolektīvu pasākumu rīkošanai: liela viesību zāle, pirts ar mitrumu regulējošu sistēmu, baseins, kamīnzāle, liela terase, komfortablas divvietīgas istabiņas (16 gultas) un 45 gultasvietas mansardā. Atpūtniekiem tiek piedāvāta arī velonoma, bērnu ballīšu organizēšana, transporta pakalpojumi no/uz Rīgu un citur. Ēdināšana – pēc iepriekšējas vienošanās. Būsiet laipni gaidīti!

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.