Promenade Hotel

Viesnīca - Liepāja, Liepājas rajons, Kurzeme

Viesnīca “Promenade Hotel”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Liepājas rajons
Liepāja
Vecā Ostmala 40
Kontakti
www.promenadehotel.lv
info@promenadehotel.lv
+ 371 63488288

Viesnīca „Promenade Hotel” ir pirmā dizaina viesnīca Liepājā, un tās piedāvāto pakalpojumu klāsts un telpu aprīkojums atbilst starptautiskiem četru zvaigžņu viesnīcu standartiem.
Viesnīca atrodas ēkā, kas tika uzcelta ap 1870. gadu kā graudu spīķeris. Rekonstrukcijas darbu gaitā tika saglabāta oriģinālā ēkas arhitektūra, kas piešķir viesnīcai īpašu šarmu. Viesnīcas „Promenade Hotel” individualitāti īpaši izceļ jahtu centrs ar jahtu piestātni pie viesnīcas ēkas, kā arī galvenā halle, kas vienlaicīgi ir mākslas galerija.
Viesnīca atrodas Liepājas Tirdzniecības kanāla malā, pastaigas attālumā līdz jūrai un iecienītiem Liepājas izklaides un apskates objektiem (Sv. Trīsvienības katedrāle, Rožu laukums, Jūrmalas parks, Latvijas 1. Rokkafejnīca u.c.). No vairākiem viesnīcas viesu numuriem paveras skats uz Liepājas Tirdzniecības kanālu un Baltijas jūru.
Viesnīcas telpu interjera dizains veidots, apvienojot mūsdienīga interjera tendences ar klasiskajām vērtībām, tajā pašā laikā akcentējot mājīguma sajūtu, kā arī nodrošinot mūsdienu ceļotājam nepieciešamās ērtības un tehnisko aprīkojumu.
Viesnīcas „Promenade Hotel” dizainu veidojis arhitekts Agris Padēlis-Līns.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.