Poriņš

Konferenču telpas, Viesu nams - Liepāja, Liepājas rajons, Kurzeme

Viesu nams “Poriņš”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Liepājas rajons
Liepāja
Palmu iela 5, LV-3401
Kontakti
www.porins.lv
porins@apollo.lv
+ 371 29150596

Mēs atrodamies Vecliepājas centrā, klusā vēsturiskās koka apbūves ieskautā ielā, dažu minūšu gājienā no pilsētas centra un tikai piecpadsmit minūšu gājiena attālumā no jūras.
Ja vēlaties justies kā mājās, mīlat klusumu un mieru, tad mūsu viesu nama “Poriņš” durvis vienmēr būs laipni atvērtas tieši Jums. 1899. gadā celtais nams, pēc gadsimta ir ieguvis otro jaunību. Viesu nams ir nosaukts par godu ēkas pirmajam īpašniekam – K. Poriņa kungam.

Nams viesiem vērts, gaišs, tīrs un ērts!
Ja vēlaties justies kā mājās, mīlat klusumu un mieru, tad viesu nama PORIŅŠ durvis vienmēr būs atvērtas tieši Jums. 1899. gadā celtais nams, pēc gadsimta ir ieguvis otro elpu. Šobrīd tajā esošais viesu nams nosaukts par godu ēkas pirmajam īpašniekam Poriņa kungam. Viesu nams atrodas Vecliepājas centrā, klusā vēsturiskās koka apbūves ieskautā ielā, dažu minūšu gājienā no pilsētas centra un piecpadsmit minūšu gājienā no jūras.
Atpūtas vieta gan biznesa cilvēkiem, gan tūristiem par mērenām cenām. Viesu namā iekārtoti 20 numuri, kuros var izmitināt vairāk nekā 40 viesus. Telpas pielāgotas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Viesu namā ir restorāns Medus kurā tiek piedāvātas gan biznesa pusdienas, gan romantiskas vakariņas, nedēļas nogalēs arī dzīvā mūzika. Iespēja rīkot banketus un seminārus.
Viesu nams PORIŅŠ mīl savus viesus, katrs tiek uzņemts kā sengaidīts draugs!

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.