Piejūras Nams

Pirts, Viesu nams - Tukuma rajons, Kurzeme

Viesu nams “Piejūras Nams”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Tukuma rajons (Engures pagasts, Engures novads)
Engures pagasts
Ķesterciems Lauku iela 2a
Kontakti
www.piejurasnams.lv
+ 371 26435515

Atpūta Jums – klusā piejūras ciematā tikai 65 km no Rīgas un 500 metri no Baltijas jūras starp Ķesterciemu un Enguri. Pie mums variet rīkot svinības un dažādus pasākumus kompānijām līdz 30 cilvēkiem vai vienkārši atpūsties ģimenes vai draugu lokā. Īpašs piedāvājums tiem, kas vēlēsies pie mums atpūsties visas nedēļas garumā.
Viesiem ir iespēja izmantot banketu zāli, pilnībā aprīkotu virtuvi, mājas kinozāli ar karaoki, pirti, ozolkoka kublu, 5 viesu numurus un vasaras māju, kā arī divas jaukas vasaras terases un piemājas dīķi.
Putnu dziesmas, jūras šalkoņa un svaigais gaiss, kā arī klusums un miers noteikti Jums ļaus atpūsties no ikdienas un uzkrāt spēkus jauniem darbiem.

Mūsu viesus uzņemam viesu majā ar 5 komfortabliem un labiekārtotiem viesu numuriem, kā arī vasaras majā ar jauku terasi.
Viesu numuru cenā tiek nodrošināts:

– televizors
– autostāvvieta
– dvieļi
– gultasveļa
– apsildāmā grīda WC/dušas telpās
– atsevišķa viesu WC ar dušas kabīni
– apsardzes sistēma
– dūmu detektors
– vasaras terase
– privātā terase- balkons (2 viesu numuriem)
– ērtas gultas, spilveni un mīkstākās segas

Jūsu rīcībā ir lieliska mitrā pirts, kurināta ar sausu bērza malku, kas savas vislabākās īpašības iegūst pie gaisa temperatūras no 70- 85o C un gaisa mitruma no 40- 60%. Jau pirts izbūves gaitā tika piesaistīti vairāki pieredzējuši pirts speciālisti, lai karsēšanās un pēršanās procesi būtu pēc iespējas patīkamāki, relaksējošāki un sniegtu pilnvērtīgu atpūtas sajūtu.
Atpūtai pēc kārtīgas karsēšanās pirts priekštelpā variet izmantot masāžas un atpūtas krēslus, kā arī dušu. Tiešā izeja uz vasaras terasi uzreiz pēc pirts būs patīkama relaksācijas vieta jebkurā gada laikā un laika apstākļos. Tāpat, pie pirts izveidotais dīķis ir lieliska iespēja atveldzēties un veikt kontrasta procedūras vēsajā ūdenī.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.