Naktsmājas

Viesnīca - Valmiera, Valmieras rajons, Vidzeme

Viesnīca “Naktsmājas”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Valmieras rajons
Valmiera
Vaidavas iela 15
Kontakti
www.naktsmajas.lv
info@naktsmajas.lv
+ 371 64201200

Priecājamies, ka interesējaties par viesnīcu NAKTSMĀJAS. Mēs piedāvājam mierīgu atpūtu, laipnu apkalpošanu, plašu istabu izvēli, telpas dažādiem pasākumiem un grupu/pasākumu ēdināšanu pēc iepriekšēja pasūtījuma.

Visos numuros ir TV ar kabeļtelevīzijas pieslēgumu, bezvadu interneta pieslēgums, rakstāmgalds, drēbju skapis un duša ar WC. Numuros ar atpūtas telpu ir dīvāns. Daļā numuru ir gaisa kondicionieris un telefons.

Nakšņošanas cenā iekļautas brokastis un PVN. Brokastis tiek pasniegtas aukstā zviedru galda veidā 7:00 – 11:00 (sestdienās, svētdienās un svētkos līdz 12:00).

Numuros ir biezi aizkari, lai pēc aktīvas nakts Jūs netraucē dienas gaisma, un regulējami radiatori, lai varat izvēlēties sev piemērotāko komforta temperatūru aukstajos mēnešos. Viesi, kuri pie mums apmetas uz ilgāku laiku, novērtēs katrā numurā esošo mazo ledusskapi.

Sekojot jaunākajām tendencēm viesnīcu biznesā numuru durvis pie mums iespējams atslēgt tikai ar iepriekš saprogrammētām durvju kartēm. Izejot no numura, neaizmirstiet karti paņemt līdzi, karte viegli ietilpst makā blakus citām kartēm. Ērti un droši.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.