Medzābaki

Konferenču telpas, Viesnīca - Rīgas rajons

Viesnīca “Medzābaki”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Rīgas rajons
Carnikavas pagasts
Medzābaki-2, Lilaste , LV-2163
Kontakti
www.medzabaki.lv
hotel@medzabaki.lv
+ 371 6714 7070

Prasmīgi apvienojot senatnīgo ar mūsdienīgo, ir izveidota lieliska vieta atpūtai un biznesam – viesnīca, restorāns, konferenču zāles, sauna ar baseinu un bērnu laukums. Viesnīca Medzābaki – pilnīgi noteikti ir labākā atpūtas vieta Rīgas rajonā ģimenēm.

Laipni lūgti viesnīcā Medzābaki, kas ir lielākā guļbūves viesnīca Baltijā un Skandināvijā! Tā atrodas pašā Lilastes ezera krastā, tikai 35 km no Rīgas centra, Rīga – Tallina (E67) lielceļa malā. Netālu no viesnīcas ir burvīgā Lilastes pludmale.

Prasmīgi apvienojot senatnīgo ar mūsdienīgo, ir izveidota lieliska vieta atpūtai un biznesam – viesnīca, restorāns, konferenču zāles, sauna ar baseinu un bērnu laukums, Mini Zoo, peldvieta ar ūdens izklaidēm. Viesnīca Medzābaki – pilnīgi noteikti ir labākā atpūtas vieta ģimenēm Rīgas tuvumā.

Viesnīcas numuriņos iespējams izmitināt līdz pat 6 personām. Turklāt viesnīcas teritorijā pieejamas 14 labiekārtotas kotedžas ar terasi un nojumi automašīnai. Parūpēsimies arī par Jūsu auto, kuru varēsiet novietot ērtā stāvvietā pie pašas viesnīcas. Viesnīcas teritorijā var uzturēties ar dzīvniekiem. Vasaras periodā viesnīcas teritorijā ir plašas iespējas izvietot kemperus un teltis. Medzābakiem kā pirmajiem Latvijā ir piešķirta velotūrismam draudzīga uzņēmuma zīme.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.