Mazais Ansis

Pirts, Viesu nams - Valmieras rajons, Vidzeme

Viesu nams, pirts “Mazais Ansis”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Valmieras rajons
Kocēnu pagasts
Rubene, “Ansīši”, LV-4227
Kontakti
www.mazais-ansis.lv
info@mazais-ansis.lv
+ 371 29134890
+ 371 64230352
64234066

Viesu nams – tā ir rekonstruēta sena guļbūves ēka, kas saglabājusi sevī senatnes romantikas gaisotni. Mēs piedāvājam pārnakšņot 4 divvietīgos, labiekārtotos numuriņos, kuros šo gaisotni palīdz uzturēt senlaiku mēbeles un lampas.

Tāpat pieejami arī divi “draugu numuriņi” – iespēja pārnakšņot arī lielākai kompānijai, jo tajos ir 8 un 10 guļvietas.

Vasaras ir arī kāzu, viesību un izlaidumu laiks! Tādēļ rekonstruētajā klētiņā piedāvājam banketzāli 50 personām un īstu lauku pirtiņu ar baseinu (tomēr neaizmirstot par ērtībām – duša, dvieļi, ģērbtuve, bērzu slotiņas), kā arī nelielu, omulīgu telpu ar krāsniņu 30 – 40 cilvēkiem.

Krodziņš “Mazais Ansis” atrodas Inčukalna šosejas malā, ūdens tuvumā, 1 stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Divstāvu guļbūves ēka ar terasi piedāvā 2 zāles ar kopējo vietu skaitu – 40 personām. Mazajā zālē ir iespējams rīkot viesības šaurākam draugu lokam – līdz 16 cilvēkiem. Piedāvājam plašu ēdienu un dzērienu klāstu, dejas, kā arī kamīnu, kas patīkami sasildīs un radīs omulīgu noskaņu ziemas vakaros.

“Mazā Anša” interjers atbilst masīvās koka guļbūves aurai un tajā iespējams aplūkot senlaiku instrumentus, sadzīves priekšmetus un zirglietas. Īpaši vērtīgs ir koka ritenis, kas ir viens no retajiem eksemplāriem Latvijā.

Nakšņot gribētājiem, paralēli viesu namam, krodziņa otrajā stāvā atrodami trīs ērti divvietīgi numuriņi, kuros pieejama arī duša un TV ar satelītu.

Taču “Mazais Ansis” – tas nav tikai krodziņš! Laivas, plosti, bērnu rotaļlaukums, āra kamīns un ugunskura vietas – tas viss gaida katru, kas vēlas izrauties no ikdienas steigas un izbaudīt mierīgu, nesteidzīgu atpūtu svaigā gaisā un patīkamā atmosfērā! Sīkāk par par to lasiet sadaļā atpūtas iespējas!

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.