Lācītes

Kempings, Konferenču telpas, Viesnīca - Gulbenes rajons, Vidzeme

Viesnīca, Kempings “Lācītes”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Gulbenes rajons
Rankas pagasts
“Lācītes”, LV-4416
Kontakti
+ 371 26599997
info@lacites.lv
www.lacites.lv

Jums paredzēts saviesīgs pasākums vai ballīte? Meklējat vietu semināram vai konferencei? Vēlaties izbaudīt atvaļinājuma prieku ar ģimeni vai jautrā draugu pulkā? Bet Jūs nezināt, kā un kur pavadīt brīvo laiku? Tad Jums jādodas pie mums uz nesen izveidoto atpūtas parku „Lācītes”. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai atpūta ar ģimeni, draugiem, darba kolēģiem vai sadarbības partneriem Jums paliktu atmiņā un lai gribētos atgriezties tur vēl un vēl.

Upes māja – semināru un konferenču centrs, SPA
Upes māja – moderna daudzfunkcionāla celtne Gaujas krastā – tā ir ideāla vieta konferenču, semināru, kā arī izklaides pasākumu rīkošanai. Tajā ietilpst konferenču zāle (100 m²), svinību zāle (80 m²), neliela virtuvīte, SPA komplekss un pieci plaši trīsvietīgi numuri.

Kafejnīca
Ceļmalas kafejnīca – restorāns ar terasi ir lieliska vieta omulīgai pasēdēšanai un gardas maltītes baudīšanai. Kafejnīca iekārtota mūsdienīgā stilā, apkalpošana neatšķiras no Rīgas labāko kafejnīcu piedāvātā. Nav aizmirsts arī par mazajiem ciemiņiem. Bērniem šeit tiek piedāvāta speciāla ēdienkarte, kā arī jautri dekorēti bezalkoholiskie kokteilīši.

Bērnu rotaļu laukums
Līdzās kafejnīcai izveidots vesels rotaļu laukumu komplekss – ar daudzām šūpolēm, slīdkalniņiem, trepītēm, karuselīšiem, kur draiskoties Jūsu mazuļiem.

Naktsmājas
Lieliska atpūta ģimenēm, jautrām draugu kompānijām un ceļiniekiem tiek piedāvāta guļbaļķu viesu mājās. Jūs varēsiet netraucēti baudīt mieru un saldu „lāča” miegu. Priežu meža ieskauti guļbaļķu nami ar gaišām un mājīgām telpām gaida ikvienu atpūsties gribētāju.

Pirtiņa un kubls
Veselai miesai un spirgtam garam varat kārtīgi nopērties īstā dūmu jeb melnajā pirtī, un pēc tam veldzēties dīķī pie pirts un Gaujā, kā arī relaksēties kublā. Tas brīnišķīgi palīdzēs atbrīvoties no ikdienā uzkrātā noguruma un dienas steigas.

Sporta laukumi
Te ir arī lieliskas aktīvās atpūtas iespējas – var rīkot sporta spēles, brīvdabas pasākumus un kārtīgi izpriecāties.

Pludmale
Smilšu pludmalē var sauļoties un izīrēt katamarānus jaukam braucienam pa dīķi.Tīrs gaiss, skaista daba, dažādas izklaides un atpūtas iespējas krastā un ūdenī, mājīgi namiņi – te viss ir radīts brīnišķīgai atpūtai un skaisti pavadītam laikam. „Lācītes” ir vieta, kur gūt patīkamas emocijas un jaunus iespaidus.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.