Krauklīši

Pirts, Viesu nams - Ogres rajons, Vidzeme

Viesu nams, pirts “Krauklīši”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Ogres rajons
Ikšķiles lauku teritorija pagasts
“Krauklīši”
Kontakti
www.krauklisi.lv
edgars@reneva.lv
+ 371 26003322

Viesu nams „Krauklīši” atrodas apmēram 2o kilometrus no Rīgas, skaistā meža ielokā Tīnūžos. Mūsu viesu namā esam padomājuši par visām klientu vēlmēm, piedāvājam atpūtas iespējas gan lielākām, gan mazākām kompānijām. Šeit var sarīkot korporatīvos pasākumus, kāzas, ballītes, privātas sanākšanas draugu lokā ar banketu zāles ietilpību līdz pat piecdesmit personām.

„Krauklīšos” var izguldināt četrdesmit viesus septiņās mājīgās istabās ar siltu koka apdari. Istabas ir gan divvietīgas, gan lielākas.

Viesu nams „Krauklīši” ir moderni aprīkots ar dažādām papildus ērtībām – lielu plazmas televizoru, satelītu un karaoke, lāzeriem un disko gaismām jautrām un atraktīvām ballītēm. Divstāvīgā viesu nama pirmā stāva halle tiek izmantota gan dejām, gan banketiem.

Pie mums ir pieejama arī virtuve, kur gatavot gardu maltīti sev un viesiem, kā arī piedāvājam sava pavāra palīdzību.

Vēsākos vakaros var sildītīes pie kamīna, malkojot karstvīnu, izkarsēties saunā un relaksēties SPA džakuzi.

Pagalmā ir vieta arī bērnu rotaļām, kuri var šūpoties koka šūpolēs un peldēties dīķī, kurā starp citu kaislīgāks makšķernieks var izvilkt arī kādu brangāku lomu!

Aicinām ciemos visus, kas vēlas atpūsties un baudīt romantiku divatā, vai vienkārši svinēt svētkus ar draugiem un kolēģiem!

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.