Jafa Tūja

Viesnīca - Limbažu rajons, Vidzeme

Viesnīca “Jafa Tūja”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Limbažu rajons
Liepupes pagasts
Klintskalni 1, Tūja, LV-4022
Kontakti
jafa_tuja@inbox.lv
+ 371 25805180

Aicinām Jūs iepazīties ar jaunu, ekskluzīva tipa viesnīcu Jafa Tūja. Viesnīcā izveidoti 10 numuri, katrs ar savu īpašo stilu un nokrāsu, bet vienlīdz kvalitatīvo iekārtojumu. Viesnīcas otrajā stāvā iekārtots speciāls atpūtas balkons, lai viesi var atpūsties, skatoties televīziju, spēlējot playstation vai izmēģinot savu veiksmi pie kazino galda.

Jafa Tūja izveidota kā slēgta tipa viesnīca, lai viesiem nodrošinātu netraucētu atpūtu un omulīgu gaisotni. Arī pludmale, kurā reti sastopams kāds cilvēks, ir tikai 150 metru attālumā.

Viesnīca piedāvā augstas klases pasākumu organizēšanu. Pēc Jūsu vēlmēm tiks uzklāts galds, noformētas telpas, arī ielūgti mākslinieki, noorganizēts salūts un sagatavoti ielūgumi, lai pasākums bez mazākajiem uztraukumiem būtu izdevies neaizmirstams.

Mēs izpildīsim visas Jūsu vēlēšanas pasākumu rīkošanā.

Pārdošana:
Daudzfunkcionālas teltis (sākot ar 4m2 – 250m2), karogi, izstāžu vitrīnas, nojumes: dažādas krāsās, ar apgaismojumu, bez apgaismojuma, spējams drukāt logo, uguns izturīgie materiāli (ar sertifikāti), maksimālais laiks pasūtījuma izpildei 14 dienas.
banketa inventārs (prof. galdi, krēsli, marmīti…),

Kokteiļu bārs
Tagad viesnīca Jafa Tūja ir arī kokteiļu bārs!!!
Gaidīsim Jūs karstās vasaras dienās lai slāpētu Jūsu slāpes ar svaigu kokteili un sasildīt ar garšīgu tējas tasīti lietainās dienās, bet tik un tā pie mums vienmēr spīd saule ;)

Par visam cenām lūdzam zvanīt 28295869 vai 25805280

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.