Dome hotel & SPA

SPA viesnīca, Viesnīca - Rīga, Rīgas rajons

viesnīca, SPA viesnīca – DOME HOTEL

Miesnieku iela 4, Rīga, LV-1050

www.domehotel.lv
concierge@domehotel.lv
+371 67509010

Dome Hotel & Spa ir unikāls arhitektūras piemineklis, kas celts pirms 400 gadiem un restaurēts 2009. gadā Latvijas dizaineru, mākslinieku un amata meistaru vadībā, izmantojot jaunākās pasaules tehnoloģijas.

Mūsu izsmalcinātā un mājīgā viesnīca, kurā senatnes atmosfēra harmonē ar luksus viesnīcas komfortu, atrodas pašā vecpilsētas centrā, Rīgas baznīcu un šauro bruģēto ieliņu labirintu ieskauta, kur katrs bruģakmens dveš vēstures elpu. Dažu minūšu gājiena attālumā no Dome Hotel & SPA atrodas ievērojami kultūras un arhitektūras pieminekļi un vecpilsētas reliģiskās svētvietas, kā arī daudz vietu, kur iespējams labi pavadīt laiku – bāri, klubi, dizaineru veikaliņi.

Mūsu Spa centrs Dome SPA var Jums kļūt par vietu veiksmīgam dienas sākumam vai lieliskam grūtas dienas noslēgumam. Atbrīvojieties no ikdienas stresa, paceliet tonusu pirms svarīgas tikšanās, sagatavojieties romantiskām vakariņām vai vienkārši izbaudiet atpūtu– mūsu Spa piedāvājumā ir daudzi risinājumi: sākot ar turku pirti Hammam un somu saunu līdz oriģinālām procedūrām, kas izstrādātas, ņemot vērā jaunākās tendences skaistumkopšanas un veselības jomā.

Viesmīlība, personāla profesionālisms un sirsnība, nevainojamais serviss, izsmalcinātais un elegantais numuru stils, kā arī kopējā siltuma un mājīguma atmosfēra veido Dome Hotel & SPA par vietu, kuru nav iespējams aizmirst un kurā gribas atgriezties atkal un atkal.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.