Brīze

Viesnīca - Liepāja, Liepājas rajons, Kurzeme

Viesnīca, “Brīze”

Adrese
Latvija
Kurzemes reģions
Liepājas rajons
Liepāja
O.Kalpaka iela 68/70, LV-3417
Kontakti
www.hostelbrize.lv
brize.liepaja@apollo.lv
+ 371 63441566

Ēka tika celta 1970. gadā, kā rūpniecības kopmītne jaunajām ģimenēm, savukārt, kā viesnīca atklāta 2003.gada pēc rekonstrukcijas.

Viesnīcas «Brīze» ēkā atrodas 35 mājīgi ekonomiskā un 6 lukss klases numuri, kuros vienlaicīgi varam uzņemt un izmitināt līdz 85 viesiem. Grupām, kas ceļo lielā skaitā, mēs piedāvājam 2, 3, 4, 8 – vietīgus numurus. Visi numuri ir nesmēķētāju.

Viesu atpūtai tiek piedāvāta plaša TV halle, kur iespējama raidījumu un filmu skatīšanās; virtuves telpa, kur viegli un bez īpašas piepūles var pagatavot sev iecienītus ēdienus. Auto ceļotājiem blakus viesnīcai ir bezmaksas auto stāvvieta.

Mūsu kafejnīcā «Brīze», kas atrodas viesnīcas ēkā, jūs vienmēr gaida silta atmosfēra, daudzveidīga ēdienu izvēle un pieklājīga apkalpošana. Tāpat pie mums viesnicas ēkā var izmantot friziera un veļas mazgātuves pakalpojumus.

Neuztraucieties, ja ceļojat kopā ar savu mājdzīvnieku . Izvēloties mūsu viesnīcu, mēs ar prieku izmitināsim arī Jūsu četrkājaino draugu.

Viesnīca “Brīze” – ir laba izvēle ekonomiskai atpūtai gan tūristiem, gan ģimenēm, gan grupām, gan lielu draugu lokām!

Līdz viesnīcai no pilsētas centra var nokļūt 5-7 min. braucienā ar sabiedrisko transportu (10 maršruta autobuss – izkāpšanas pietura O.Kalpaka iela, vai 1 un 3 numura mikrooatobusu) un tikai 20 min. gājienā no auto un dzelzceļa stacijas (pārejot dzelzceļa tiltam, turpinot ceļu pa Krūmu ielu, līdz tā krustojas ar Siļķu ielu, šīs ielas galā pa labu roku atrodas viesnīca).

Rezervēt numuru var pa tālruni vai aizsūtot pasūtījuma formu no mūsu mājas lapas.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.