Bīriņu pils

Konferenču telpas, Viesnīca - Limbažu rajons, Vidzeme

Viesnīca “Bīriņu pils”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Limbažu rajons
Vidrižu pagasts
“Bīriņu pils”, LV-4013
Kontakti
www.birinupils.lv
hotel@birinupils.lv
+ 371 64024033

Pakalnā pie ezera paceļas 1860. gadā celtā Bīriņu Pils. Tā ir romantiska ar mīlestību radīta vieta tuvu Rīgai, Siguldai un Saulkrastu jūrmalai.
Pili ieskauj gleznains parks, ezeri un muižas ēkas ar viesnīcu, restorānu, telpām kāzām un semināriem. Veselībai kalpo dažādās pirtis, Mežaparka pastaigu takas, zirgu izjādes, izbraucieni ar velosipēdiem un laivām.

Lieldienu brīvdienu pavārmeistarklase
Lieliska atpūta Bīriņu Pilī, bagātinot savu pieredzi Lieldienu ēdienu sagatavošanā gan vakariņās, gan brokastīs restorāna virtuvē, kā arī kārtīga izšūpojšanās lielajās šūpolēs.
Vakariņu ēdienkartē:
ingverā un rozmarīnā marinēts Kukurūzas cālis ar miežu putraimu biezputru ar ķirbi, Parmezāna sieru, mango un apelsīnu – karija mērci;
Lieldienu Pasha ar kivi – smilšērkšķu mērci un fizāļu piedevu;
piena – zemeņu kokteilis.
Sākumā kopā ar Jums un Bīriņu Pils šefpavāru visu pagatavojam un tad liekam galdā, lai varat mieloties ar saviem jaunapgūtajiem ēdieniem. Mazie bērni varēs zīmēt Lieldienu Cāli, pagatavot kokteili un, liekot izdomu lietā, izdekorēt savu glāzi. Izveicīgākie dalībnieki saņems sertifikātu par apgūtajām iemaņām.
Tieši tāpat rīkojamies brokastīs. Brokastu ēdienkartē:
“Benedikta ola” Pils gaumē;
pašceptas sāļās bulciņas ar biezpiena un kressalātu maisījumu;
pašceptas sāļās bulciņas ar ceptiem anšoviem, zaļumu sviestu un paipalu olām;
pašceptas saldās bulciņas ar šokolādes pildījumu;
Ja kādu interesē tikai pagatavotā ēdiena degustācija, tad laikā, kamēr citi rosās virtuvē, ir iespējas izmantot tvaika pirti, saunu, baseinu, izbraukt ar zirgiem, izstaigāt parku vai vienkārši atpūtieties savā istabā.

Cena ar nakšņošanu un vakariņu, brokastu pavārmeistarklasi 2 personām Ls 86,- vai vienai personai Ls 60,-, bērniem līdz 10 gadiem Ls 19,-.
Piedāvājums spēkā no 23. marta līdz 23. aprīlim.
Sīkāka informācija pa tālruni 29416661 vai 64024033.
Priecīgas Lieldienas!

Romantiska atpūta Pils Luksa istabā
Mīlestība runā bez vārdiem… Sveču liesmas un netraucētas sarunas senatnīgas Pils greznībā…

grezna Pils lukss istaba ar burbuļvannu
izbrauciens kamanās vai droškā
vakariņas un vīns istabā Cūkas fileja timiāna marinādē ar plūmju mērci vai grillēta vistas fileja uz kartupeļu laktas Krēms Brilē Augļi

Īpašs piedāvājums Ģimenes brīvdienām
Bīriņu Pilī pavadīta ģimeniska pēcpusdiena ar izklaidēm parkā, pirts un baseina priekiem, gardām vakariņām un nakšņošanu ģimenes istabā par 99,99 Ls :)

Sākumā, kamēr vēl gaišs, būtu pats īstais laiks ar bērniem apstaigāt piepils parku gar Ūdensdzirnavām, kur ir lielās šūpoles kalnā, gar zvaniņiem pilno Mīlestības ozolu, līdz beigās gar stalli, kur mīt zirgi, kumeļi un pat ponijs un divi trušu pappi.
Nu varētu sasildīties pirtī un izbaudīt ūdenspriekus. Bērniem drošībai iedosim piepūšamās aproces.
Vakariņās pieaugušajiem sniegsim galdā grillētu vistas fileju uz kartupeļu laktas vai cūkas fileju īpašā timiāna marinādē, bet bērniem – vistas gaļas strēmelītes “Dandijs” ar saulespuķu sēklās panētām kartupeļu kroketēm, saldajā – Bīriņu Pilī gatavota ingvera, šokolādes vai “Maskarpones” saldējuma bumba pēc izvēles un, protams, svaigi spiestas burkānu sulas visai ģimenei.
Ja vecāki vēlēsies pasēdēt ilgāk restorānā, varbūt pie vīna glāzes, tad bērni varēs turpināt rotaļas bērnu spēļu istabā viesnīcas administratora pieskatīti, bet varbūt viņiem būs gana interesanti pašiem savā istabā paskatīties multfilmas.
Arī brokastis ietvertas cenā.
Jauku atpūtu!

SIGULDAS SPIEĶA kartes atlaides
Ar SIGULDAS SPIEĶA karti saņemsiet 15% atlaidi Bīriņu Pils viesnīcā un restorānā līdz 2009. gada maijam. Šajā gadījumā Luksa istaba maksās nevis Ls 95,- bet gan Ls 81,-u.tt. Sīkāka informācija par karti atrodama sadaļā “ziņas”.

Dārznieka mājas viesnīcā
Blakus Pilij, Dārznieka mājā, ierīkota omulīga viesnīca. Tā, vēsturisku parku un ēku ieskauta, aicina izbaudīt Pils apkārtnes mieru un svinīgumu. Īpaši iecienīta ir viesnīcas otrā stāva Rožu istaba, caur kuras vannas istabas logu paveras skats uz Pils torni.

Pils ēkā

Pils ēkā piedāvājam naktsmītnes semināru un banketu viesiem, kā arī individuālajiem klientiem. Tās noslēpumainie koridori un kāpnes aizvedīs Jūs prom no viesību kņadas uz mājīgām istabām, kur caur logiem skatāmas burvīgas ainavas uz ezeru un parku.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.