Baltvilla

SPA viesnīca, Viesnīca - Rīgas rajons

SPA viesnīca, viesnīca “Baltvilla”

Senču prospekts 45, Garkalnes novads, Glūdas pagasts, Baltezers, 2164

www.baltvilla.lv
info@baltvilla.lv
+371 67840640

“Baltvilla” atrodas gleznainajā Pierīgas rajonā Baltezerā, tikai 15 minūšu attālumā no Latvijas galvaspilsētas. Iedvesmojošs skats uz ezeru un priežu parku, mājīgs interjers, profesionāla viesmīlība ir viesnīcas raksturīgākās iezīmes. “Baltvillas” īpašo noskaņu ir radījis mākslinieks Ralfs Jansons, kas paša radīto interjeru papildinājis ar krāšņu savu gleznu kolekciju.
Viesnīca «Baltvilla» aicina ļauties arī veselības un sajūtu piedzīvojumam “Medi SPA”. Profesionāli veselības konsultanti ar uzticamu pieredzi kurortoloģijā piemēro katra apmeklētāja vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko “Medi SPA” programmu – kādu no viegli relaksējošajām vai specifiski ārstnieciskajām programmām. “Medi SPA” piedzīvojumu var baudīt gan vienas dienas laikā, gan arī vairāku nedēļu garumā.

Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas restorāns “Sunset”, kurā var nobaudīt izsmalcinātus ēdienus, priecējot acis ar nesteidzīgo skatu uz Baltezeru. Jo īpaši neaizmirstami tas ir vasarā, kad maltīti iespējams ieturēt uz restorāna terases. Savukārt viesnīcas ceturtajā stāvā atrodas kokteiļbārs “Sunrise” – tie ir patiešām gardi kokteiļi un spēcinoši veselības dzērieni.

Viesnīca ir lieliski piemērota svinībām gan šaurā draugu lokā (kam ir piemērots Prezidenta apartaments, galdiņš restorānā vai kokteiļbārā), gan arī plašākam pasākumam restorānā, kokteiļbārā, viesnīcas lobijā vai kādā no konferenču telpām.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.