Baltakmeņu muiža

Viesu nams - Valmieras rajons, Vidzeme

Viesu nams “Baltakmeņu muiža”

Adrese
Latvija
Vidzemes reģions
Valmieras rajons
Kocēnu pagasts
“Baltakmeņi”
Kontakti
www.muizha.lv
baltakmeni@inbox.lv
+ 371 22022030

Laipni lūgti viesu namā “Baltakmeņu muiža”

Vidzemē, 8 km uz rietumiem no Valmieras, 4km no Kokmuižas, 6 km no Zilā kalna, vienas no Latvijas pazīstamākajām spēka vietām, 95 km no Rīgas. Bijušais Mujānu muižas centrs atrodas netālu no Valmieras-Kocēnu ceļa, ezera un no tā iztekošās upes krastā. Teritoriju ieskauj seni koki – liepas un ozoli. Ir 2 dīķi, viens no tiem piemērots arī peldēšanai. Muižas teritorija robežojas ar 14.gs.celto viduslaiku pili un pilskalnu. Rigas arhibīskapa vasaļu fon Rozenu pilij (hofe to Moyane), kas pirmo reizi vēsturiskajos dokumentos minēta 1390.gadā, ir restaurēts viens no diviem iespaidīgajiem aizsargtorņiem, kas tiek dēvēts par Balto torni vai Balto akmeņu torni. No tā arī cēlies jaunais muižas nosaukums.

Piedāvājam telpas par pievilcīgām cenām!!!

iesu nama sastāvā ietilpst 2 ēkas- lielā un mazā māja.

Lielajā mājā kāzu vai jubileju svinībām ir pieejama svinību zāle 30 līdz 60 personām. Piedāvājam viesību zāli, galdu klāšanu un dekorēšanu, nakšņošanu skaistos un komfortablos numuriņos (5 labiekārtoti numuri ar tualeti un dušu, kur iespējams izguldīt 24 personas, bet ar papildvietām nakšņot būs ērti visiem svinību dalībniekiem).

Īpašu uzmanību veltam Jaunajam pārim, ekskluzīvs numuriņš ar baldahīnu tieši viņiem.

Iespējams izmantot pirti, austrumu istabu relaksācijai, kur iespējams baudīt ūdenspīpi austrumu noskaņā, terasi.

Izmaksas: Lielā māja uz 24 stundām Ls 300, pasākuma laikā nakšņošana Ls 5 par nakšņotāju.

Savukārt mazākas jubilejas patīkami svinēt muižas mazajā mājā , izbaudot svētku atmosfēru un pirti. Iespējamas svinības nelielā zālē (līdz 20-25 cilvēkiem) mājas pirmajā stāvā.

Otrajā stāvā ir 2 istabas ar divstāvīgajām gultām (kopā 8, 16 personām, iespējamas arī papildvietas) viesu izguldīšanai, tualete, duša, veļasmašīna.

Izmaksas: Mazā māja uz 24 stundām Ls 150 (iekļauta pirts uz 2 stundām, par katru nākamo stundu pirts izmantošana Ls 20 ), pasākuma laikā nakšņošana Ls 5 par nakšņotāju.

Atsauksmes

E-pasta adrese netiks publicēta.